Під псевдонімом Опанас Рудь ховається скромна людна, яка не хоче змішувати свою професійну діяльність з творчою. Її життєвий шлях пройшов через роки і незгоди, через краї і лани, ріки і моря. Але через це все автор проніс ніжну любов до свого народу, до рідної мови, культури, звичаїв тощо.

     Опанас Рудь, як поет, народився у 1968 році, а як людина - у 1951. Місце народження - Дніпропетровськ (Катеринослав, Січеслав), Україна. Там він живе і працює. У його родовій легенді говориться, що граф Потьомкін (засновнитк Катеринослава) взяв землю під палац у предка - козачого сотника Рудого (або Рудя).

     Власне життя поета впливало і на тематику його віршів, але завжди автор намагається (і це йому вдається) створити художнє полотно, яке б узагальнювало конкретний життєвий випадок, побачити його філософську глибину.

      Основним творчим кредо є "Писати вірші треба так, щоб душа страждала і мучилася, б`ючись об кордони, які встановив їй розум!"

     Окрім творів, представлених на цьому сайті, творчий доробок автора складає фантастичний роман та віршовані романи, які мають відтінок вестерну та фантастики. Окремо стоїть лібрето до національно-патріотичної рок-опери “Козача доля”. У творчих планах О. Рудя романи “Чорний, але щирий” та “Пригоди душі”.

      Твори поета публікувалися у журналах "Крила" та "Бористен", у газеті "Новини Придніпров'я".

     Хочеться подякувати пану Опанасу за велику працю, привітати його з оцим черговим творчим доробком і побажати йому нових успіхів на тернистому шляху до вічності.

Натисність на зелену стрілочку, щоби повернутися до переліку тем.